Založ si blog

Poštár Drucker musí mať neskutočné ego a žiadne zrkadlo.

Asi sa mnohí zhodneme na tom, že ministerstvo vnútra, polícia a protikorupčné jednotky potrebujú totálnu zmenu. A tú zmenu môže priniesť najmä minister, ktorý sa danej problematike rozumie a je v danej oblasti zorientovaný.

Poštár Druker sa stal ministrom zdravotníctva a za dva roky tam podľa mňa urobil takmer veľké NIČ. Tvrdím to aj na základe osobnej skúsenosti v ministerstvom zdravotníctva. Pacient je stále na poslednom mieste, pohotovosť, urgent a aj záchranky vás nechajú stále dlhé hodiny čakať, do prepúšťacích správ sa i naďalej píšu klamstvá, ministerstvo podnety nezaujímajú a defacto sa nič nezmenilo. Východoslovenská zdravolobby skupina prepojená so SMERom sa nebúri a tíško si i naďalej točí verejné peňiažky, aby mohla v kľude a veľkolepo oslavovať narodeniny jedného z nich na Hlavnej v Košiciach práve v tej chvíli, keď desaťtisíce ľudí na Hlavnej protestuje proti danému prehnitému systému.

Osobne si myslím, že práve to NIČ je obrovským predpokladom, prečo urobiť poštára Druckera ministrom vnútra. Pre smerákov sa „osvedčil“ v zdravotníctve, kde sa točia miliardy a nič závratné sa neudialo. Asi pekne poslúchal. No a nie je nič lepšie pre tento polomafiánsky štát, ak na čele vnútra bude stáť človek, ktorý nemá ani šajnu o fungovaní polície, SIS či protikorupčných jednotiek a ešte sa osvedčil ako poslušný.

Vážne si pán Drucker neuvedomuje, že toto je naozaj veľmi vážna situácia v našom štáte?
Že rezort vnútra potrebuje profesionála na čele?

To si vážne pán Drucker nevie sám sebe priznať, že na toto nemáte? To nie je ako na pošte, kde sa po vašom odchode, okrem dámskych hygienických vecí, predáva už takmer všetko… a ľudia i naďalej stoja v neskutočných radách.

Ak si pán Drucker nevšimol, tak štát je v morálnej a právnej kríze, lebo je prerastený organizovaným zločinom. Táto situácia nie je o zbieraní ministerských stoličiek, ale štát sa nachádza v ťažkej kríze a situácia je naozaj, naozaj, vážna.

Vy sa vážne pán Drucker nehanbíte uchádzať o funkciu ministra vnútra, aj keď nemáte ani šajnu po danom rezorte v dnešnej veľmi zložitej situácii ?

Prečo mnohé dažďové záhrady považujem za drahé, trošku populistické a nesystémové.

17.10.2020

Dnes je moderné a aj potrebné rozprávať o ochrane životného prostredia, o klimatických problémoch a podobne. Ale aj konať. Všetci vieme, že odvádzanie vody zo striech či ciest do kanálov je zlé riešenie. A ja s tým úplne súhlasím. Ak by sme nemali kanalizáciu, tak dažďová voda, ktorá by spadla, ostala by na danom mieste kde by sa vytvorili mláky a a na [...]

Stalin mal NKVD, Polaček má Referát auditu a kontrolingu (RAK).

24.07.2020

Každá samospráva, čiže obce a mestá sa riadia Zákonom o obecnom zriadení 369/1990, pričom Bratislava a Košice majú ešte vlastné zákony, no základ tvorí 369/1990. Zákon upravuje rozhodovaciu právomoc, výkonnú a aj kontrolnú. Za účelom kontroly majú veľké mestá útvary hlavného kontrolóra, menšie majú hlavného kontrolŕa a tí podliehajú parlamentu [...]

Ukradli FB stránku obce Rudník tí, čo organizujú referendum ?

09.07.2020

Obec Rudník pri Košiciach. V sobotu ju čaká čudné referendum, na ktoré prídu len tých pár, čo im uverili. Ale čo je podstatné je to, že referendum je vrcholom občianskej demokracie, v ktorej môžu občania slobodne a demokraticky vyjadriť svoj názor. Je to o slušnosti, demokracii a práve. Je o slušnosti, demokracii a práve aj to, že títo organizátori referenda urobili to, [...]

čaputová prezidentka

Čaputová: Plošné testovanie sa nedá uskutočniť

30.10.2020 11:30, aktualizované: 11:53

Prezidentka volá po dobrovoľnosti testovania.

Igor Matovič

Čo hovorí štúdia, pre ktorú lekári vybili Matovičovi poistky?

30.10.2020 11:30

Štúdia, uverejnená v bulletine WHO, že úmrtnosť vírusu COVID-19 je nižšia, než sa pôvodne konštatovalo, rozhádala lekársku komoru a premiéra.

testovanie Orava Bardejov koronavírus

S plošným testovaním pomôže 50 vojenských medikov z Rakúska

30.10.2020 11:00, aktualizované: 11:20

Na Slovensku majú vojenskí medici pôsobiť počas nasledujúcich dvoch víkendov na odberových miestach.

Polícia

Eurobarometer: Na Slovensku vzrástla dôvera v políciu

30.10.2020 10:30

Práci polície však stále neverí 51% Slovákov, čo je najvyššie číslo v Európskej únii.